Android İçin En İyi MP3 İndirme Uygulamaları

android-music

Android telefon veya tabletleriniz için Play Store uygulama mağazasında MP3 müzik veya video indirmek için sayısız uygulama bulunmaktadır. Ancak bunların büyük çoğunluğu Türkçe müziklerde pek fazla iyi iş çıkardıklarını söyleyemeyeceğim. Ayrıca bir çoğu reklamları ve yükletmeye çalıştıkları ek uygulamalarla insanı çileden çıkartmaktadır. Şu ana kadar kullanıp da memnun kaldığım üç uygulamayı paylaşmak istiyorum. Tavsiyemiz hepsini yükleyip kullanmak.

Unutmayın ki bu tip uygulamalardan indirdiğiniz MP3 müzikler telif hakları nedeniyle yasal değildir. İndirdiğiniz ve beğendiğiniz MP3 müzikleri sonrasında silip, ücretli halde satın almanızı tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde bunları cihazınızda tutmak, yayınlamak ve her türlü sorumluluk sizde olacaktır.
 • Music & Video
 • Mediadrug
 • MYT Material

Music & Video Uygulaması

Son derece kullanışlı ve basit bir arabirimle gelen bu uygulama aslında video arama motoru. Ancak bulduğunuz videoları sadece izlemek için değil, isterseniz bunları video dosyası olarak veya ses dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

 

Tek yapacağınız buraya tıklayarak uygulamayı Android telefona veya tabletinize indirmek ve manuel kurmak.

Makale veya konuyu beğendiyseniz ve işinize yaradıysa, bana bir kahve ısmarlamak için aşağıdaki BTC, ETH veya ETC hesaplarımıza biraz bozuk para atabilirsiniz 🙂

BTC: 1BQa1dQVzGySnNTLVvn3AZrPkQSJXDbZxi
ETH: 0x5a2d7ec259ec49c1e962c1c456e4b41f574c86ba
ETC: 0x16e58a9477aedc56a742c503b90dd40d2ae5cfaf

Alternatif olarak, bu blog sitesini çalışır halde tutmak için ihtiyaçlarınızı satın almak için aşağıdaki affiliate linkler üzerinden giriş yapabilirsiniz. Bize bir kaç kuruş komisyon göndereceklerdir. Sizin cebinizden ek bir şey çıkmaz.Patreon Destek!

İndirdiğiniz uygulamayı çalıştırıp sol alttaki “Search-Ara” butona tıklayıp üste aramak istediğiniz videoyu yazıp sağdaki “Ara” butonuna tıklamak. Sonrasında hızlı bir şekilde arama sonuçları göreceksiniz.  Herhangi bir videonun üzerine tıkladığınızda açılan pencereden “Oynat” ile ekranda gösterebilir, “Video Kaydet” veya “Müzik Kaydet” ile videoyu telefon veya tabletin belleğine video veya mp3 olarak kaydedebilirsiniz.

Mediadrug uygulaması:

Mediadrug en eski Android sürümlerinden biri olan 2.2 ‘yi bile destekleyen bir MP3 indirme uygulamasıdır. Sadece Android değil aynı zamanda PC, Mac, Linux ortamlarında da çalışan uygulamalara sahiptir.

mediadrug-1

Ücretsiz  olup aynı zamanda reklam veya zararlı kod barındırmayan Mediadrug ile kolayca arama yapabilir, albüm düzeyinde sonuçlar elde edebilirsiniz. İndirmeden önce dinleme şansınız da var.

Bu uygulama Google Play Store’da olmadığı için güncelleme sürümleri için web sitesini zaman zaman ziyaret etmeniz gereklidir.

Mediadrug Android uygulamasını http://mediadrug.com/tr/ adresinden indirebilirsiniz.

MYT Material

Android cihazınıza MP3 indirebileceğiniz bir başka uygulama ise MYT Material. Google Play Store’da olmayan MYT Müzik indirme uygulamasının son sürüm APK dosyasını buradan indirebilirsiniz. MYT Material uygulaması telif hakları sebebiyle Play Store‘da bulunmamaktadır. Telefonunuza ancak APK olarak yüklenebilir.

MYT Material içerisinde yerli ve yabancı birçok şarkıları; sanatçılara ya da şarkı isimlerine göre arayarak bulabilirsiniz. Ayrıca Popüler Şarkılar listesinden trend olan müzikleri takip edebilirsiniz.

Müzik veya Video İndirmek İçin

 • MYT uygulamasını başlatın.
 • Uygulama ana ekranında POPÜLER MÜZİKLER otomatik olarak listelenir. Sağ üstteki üç noktalı linke dokunup diğer seçenekleri görebiliyorsunuz.
 • Müzik aramak aramak için sağ üst köşedeki “Arama” simgesine dokunun.
 • İndirmeden önce şarkıyı dinleyebiliyorsunuz. Bunun için yeşil play simgesine basınız.
 • Listelenen şarkılar arsından indirmek istediğinizi müzik notası simgesine dokunun. Videosunu indirmek için kamera simgesine dokunun

Artıları

 • Türkçe dil desteği
 • İndirmeden dinleme desteği
 • Popüler şarkılar için listeler
 • Dahili müzik çalar
 • Video indirme özelliği

Eksileri

 • Reklamlar. Hem alt bantta hemde popup şeklinde reklamlar çıkıyor.
MYT Material Android uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Unutmayın ki bu indirme işleri fazlaca data hattı harcayacağından bu işlemi WiFi bağlantı ile yapmanızda fayda var, eğer yüksek bir 3G bağlantı limitiniz yoksa.

Bilindiği gibi Youtube artık her istediğimiz şarkının videosunu barındırıyor. Alternatif olarak Youtube’dan video ve MP3 indirme uygulaması da bulunmaktadır. Youtube Downloader adlı bu uygulama hakkındaki yazımız için buraya tıklayın.

Memnun kaldığınız başka MP3 indirme uygulaması varsa yorum alanında belirtirseniz inceleyip burada tanıtımını yapalım.