Android telefonlar arasında uygulama paylaşmanın kolay bir yolu

Uygulama Paylaş (App Sharer+) Android telefonunuzdaki uygulamaları arkadaşlarınızla paylaşmanız için geliştirilmiş bir Android uygulamasıdır. ‘Uygulama Paylaş’ programı ile uygulamaların linkini ve yükleme apk dosyasını paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı yükleyip çalıştırdığınızda telefonunuzda yüklü olan uyglamları listeleyecektir. Paylaşacağınız uygulamaların sağ tarafındaki seçme kutusunu işaretleyip “Seçilen uygulamaları paylaş” butonuna basınız.

Açılan pencerede “Adres ve Uygulama” seçip devam ediniz.

Sonrasında açılan “Bununla Paylaş” adındaki pencerede ise uygulamaları paylaşma yöntemi sorulacaktır. Uygulamalarınızı bu listede çıkan Bluetooth, Email gibi seçeneklerle paylama yapabilirsiniz. Bluetooth tabiki anlık en hızlı transfer olacaktır. Ancak sadece bir veya birkaç uygulama paylaşacaksanız e-mail de tercih edilebilir. Ayrıa Dropbox, Google Drive gibi uygulamalarıda yüklemişseniz onların seçeneği de gelecektir.

 

Uygulamayı Google Play Store’dan aşağıdaki linkten yükleyebilirsiniz. Veya direk telefonunuzdan Play Store’da “uygulama paylaş” diyerek arayabilirsiniz (Yazılımı yapan firma: Zerone Mobile Inc.)