Angry Birds GO! Yeni Kart Racing Oyunu

Kızgın kuşlarımız bu kez yarış sahasında. Rovio firması tarafından yayınlanan ve Android platformunun popüler oyun serilerinden biri olan Angry Birds bu defa ilk kez 3D deneyimi ile gelecek ve sözde Piggy Adası her açıdan görüntülenebilir olacak. Angry Birds Go! isimli yeni oyun, önceki “mancınıklı” oyun serisinin aksine bir yarış oyunu olacak.

Angry-Birds-GO

Çeşitli kuşlar – Bubbles, Chuck, Red, Bomb, Stella ve Blues hep birlikte yarış alanında. İsterseniz domuz olarak yarışın.

Kirli yarış yöntemleri ile pistte kazanmak için her türlü sinsi yöntemi deneyecek olan kötü domuzlara karşı yarış boyunca kuşları yöneteceğimiz oyun son derece hızlı ve zengin özelliklere sahip, eğlenceli bir oyun olarak görünüyor.

Oyuncular, sinsi domuzlara karşı kuşların özel yeteneklerini kullanarak pistte sağ kalmaya ve yarışı kazanmaya çalışacaklar.

Bizi takip etmeye devam edin, oyun resmi olarak yayınlandığında ve yüklenebilir olduğunda burada güncelleme yapacağız. Angry Birds GO ücretli mi yoksa bedava olarak mı yayınlanacak göreceğiz.

Tanıtım videosu: