Callistics Uygulaması İle Detaylı Konuşma ve Data İstatistikleri

Android telefonunuzun kullanımı ile bazı istatistikler mevcut ancak bazıları çok detaylı değil veya tam istediğiniz detaylar yok.  Bu eksiklikler için geliştirilmiş Callistics uygulaması tam anlamıyla ihtiyacınız olacak tüm istatistikleri size sunuyor. Android sistemin tuttuğu 500 kayıt sınırı bu uygulamada yok.

Uygulamanın açılış ekranında arama ve veri trafiğinizi gösteren özet bilgiler yer alıyor.

call-statistics1

CALLS ekranında ise yaptığınız aramalar detayı görüntülenmektedir. Üstte ilgili tarih aralığında dakika cinsinden artan bir grafik, hemen altında kişi bazında sıralanan kiminle ne kadar görüşme yapılmış onun bilgisi yer almaktadır. İlgili kişiyi seçerseniz o kişiye ait daha detay istatistikler sunulacaktır.

call-statistics2

MESSAGES ekranda ise SMS mesaj istatistikleri size bildirilecektir. Yine ilgili tarih aralığında mesaj performansınız ve altında kime kaç SMS mesaj göndermişsiniz onun bilgileri yer almaktadır.

call-statistics3

Son kısımda DATA bölümünde ise olmazsa olmaz özelliklerden biri veri trafiğini denetleyebiliyorsunuz. Toplam veri trafik grafiğiniz altında hangi uygulama ne kadar veri harcamış onu izleyebiliyorsunuz.

call-statistics4

Uygulama ücretsiz olarak indirilebilir. Ancak uygulama içi isteğe bağlı bazı satın almalar bulunmaktadır. Uygulamayı detaylı olarak http://callistics.com adresinden inceleyebilirsiniz.