Candy Blast Mania | Oyun Hileleri ve Modlar – v1.4.4-Mod (31.10.2020)

King oyun firmasının Candy oyunlarının popülerliği diğer oyun şirketlerinin de benzer oyunlar çıkarmasına neden olmuştur. Bunlardan biri Candy Blast Mania oyunudur. Bu oyun da zamanla bir çok oyun severi bağımlı yapmıştır. Candy Blast Mania, başkalarının dikkatini dağıtmadan sadece oynamak ve eğlenmek isteyen oyuncular için tasarlanmış yepyeni bir bulmaca oyunudur.

CBM

Bu maceranın her seviyesinde aynı renkten 3 veya daha fazla şekeri eşleştirin (Match 3) ve görevleri tamamlayın. Her fırsatta zorlu ama eğlenceli! Tatlıları ve bulmacaları seviyorsanız ve yumuşak bir domuz yeriniz varsa, bu sevimli, eğlenceli, sevgi dolu eşleştirme bulmaca oyunu tam size göre!

Bu oyuna her geçen gün yeni seviyeler eklenmekte. Elbette bu oyunda da her ileri seviyeye geçtiğimizde zorluklar artmakta. Burada yayınlanan modlu oyun ise bu sınırlamaları kaldırmakta ve daha rahat seviye geçmenize yardımcı olmaktadır.

İşte dört gözle beklediğiniz şeyler:

  • Can kilidi alımı 880.000+ altın para!
  • Seviyeden çıkarak hayatınızı kaybedebilirsiniz! Set-Quit düğmesi-Sol alt köşede çıkın.

İndir “Candy Blast Mania” Candy_Blast_Mania_v1.4.4-Mod.apk – 46 defa indirildi – 43 MB

Eğer oyunun daha üst sürümü oynuyorsanız ve burada o sürüme ait modlu indirme bulunmuyorsa lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazın. Hemen yeni güncellemeyi ekleyelim.