Candy Crush Jelly Saga | Hile / Mod Uygulaması v2.40.11-Mod (25.05.2020)

CCJS

Ortaya kıpır kıpır, titrek, Jelly Queen adında yeni bir oyuncu çıktı ve kendisi Candy Crush Jelly Saga oyununda sana meydan okuyor! Favori hamlelerin her neyse, kudretli Jelly Queen’le boy ölçüşecek kadar Jöleli olsa iyi olur.

Durmadan sürülen bir oyun! Jelly Queen’li yeni Candy Crush Jelly Saga, neşeli yeni oyun modlarıyla, özellikleriyle ve patron savaşlarıyla dolu! Jenny olarak oynayıp Jöleli hamlelerini göster ve titrek Jelly Queen’e karşı sırayla Şeker eşleştir. Her tatlı hamle Jöleyi daha fazla sürecek ve kim en fazla sürerse seviyeyi kazanan o olacak! Hamlelerine güveniyor musun?

Candy Crush Jelly Saga oyununu neredeyse bilmeyen kalmadı. Her geçen gün eklenen yeni seviyeler, ilerleyen seviyelerde zorlaşması bazı kişiler için zor olabilmektedir. Tabiki burada oyunun resmi olmayan hile yöntemleri devreye giriyor.

“Candy Crush Jelly Saga – Modlu” Uygulaması İle Daha Kolay Seviye İlerleyin

Candy Crush Jelly Saga oyununun modifiye edilmiş halini kurarak limitsiz şekilde oyunu oynayabilirsiniz. Telefonunuzun Root yapılmış olmasına ihtiyaç yoktur.

Bu modlu yani modifiye edilmiş sürümde aşağıdaki kolaylıklar bulunmaktadır.

  • 100 moves
  • Unlimited Lives
  • Unlimited Boosters
  • Unlock all levels
  • Unlock all episodes

İndir “CC Jelly Saga” Candy_Crush_Jelly_Saga_2.40.11-Mod.apk – 2144 defa indirildi –

İndirdikten sonra alttaki Yükleme Talimatı bölümüne bakınız.

Tıklayarak indirdiğiniz apk dosyasını cihazınızda dosya yöneticisi uygulamasında bulup üzerine tıklayıp manuel olarak kurmanız gereklidir. Manuel kurmak için Ayarlar ekranından Bilinmeyen Kaynaklar seçeneği işaretli olmalıdır.

[/box]

Yükleme Talimatı:

1- Yukarıdaki linkten oyunun modlu apk dosyasını telefonunuza indirin veya bilgisayardan telefona kopyalayın
2- Telefonunuzdaki Facebook uygulamasını Uygulama Yöneticisinden silin veya dondurun
3- Uygulama Yöneticisinden oyunun eski sürümünü kaldırın (Uninstall)
4- Dosya Yöneticisi uygulaması ile oyunu kaydettiğiniz yerden tıklayıp yükleyin
5- Oyunu yükledikten sonra Facebook bağlantısını yapın ve oynamaya başlayın

Modlu uygulamalar androiddunya.com tarafından yapılmamıştır ve çeşitli kaynaklardan temin edilmiştir. Bu nedenle bu uygulamaların güvenliği test edilmemiştir ve bundan yükleyen sorumludur.

Eğer oyunun daha üst sürümü oynuyorsanız ve burada o sürüme ait modlu indirme bulunmuyorsa lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazın. Hemen yeni güncellemeyi ekleyelim.