Candy Crush Soda Saga | Oyun Hileleri ve Modlar – v1.178.2-Mod (30.09.2020)

Candy Crush Saga efsanesi sonrası oyun yapımcı firmanın diğer bir bombası da Candy Crush Soda Saga olmuştur. Bu oyun da zamanla bir çok oyun severi bağımlı yapmıştır.

Candy Crush Soda Saga

Bu oyuna her geçen gün yeni seviyeler eklenmekte. Elbette bu oyunda da her ileri seviyeye geçtiğimizde zorluklar artmakta. Burada yayınlanan modlu oyun ise bu sınırlamaları kaldırmakta ve daha rahat seviye geçmenize yardımcı olmaktadır.

  • Normal moves
  • Unlock all levels
  • Unlock all Episodes
  • Score Multiplier

İndir “CC Soda Saga” Candy_Crush_Soda_Saga_1.178.2-Mod.apk – 6619 defa indirildi – 144 MB

İndirdikten sonra alttaki Yükleme Talimatı bölümüne bakınız.

Tıklayarak indirdiğiniz apk dosyasını cihazınızda dosya yöneticisi uygulamasında bulup üzerine tıklayıp manuel olarak kurmanız gereklidir. Manuel kurmak için Ayarlar ekranından Bilinmeyen Kaynaklar seçeneği işaretli olmalıdır.

Yükleme Talimatı:

  1. Yukarıdaki butona tıklayıp ilgili Modlu dosyayı telefonunuza indirin veya bilgisayarınıza indirip telefonunuza kopyalayın.
  2. Facebook bağlantısı yaptıysanız önce Facebook uygulamasını Uygulamalar bölümünden silin veya dondurun.
  3. Uygulama Yöneticisinden oyunun eski sürümünü kaldırın (Uninstall)
  4. İndirdiğiniz dosyayı yükleyin, çalıştırın ve Facebook üzerinde oynuyorsanız bağlantısını tekrar yapın.
  5. Facebook bağlantısı yaparken sorun oluşuyorsa, oyunu Uygulamalar bölümünden durdurun ve Facebook uygulamasını silip tekrar bağlantı kurun.

Modlu uygulamalar androiddunya.com tarafından yapılmamıştır ve çeşitli kaynaklardan temin edilmiştir. Bu nedenle bu uygulamaların güvenliği test edilmemiştir ve bundan yükleyen sorumludur.

Eğer oyunun daha üst sürümü oynuyorsanız ve burada o sürüme ait modlu indirme bulunmuyorsa lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazın. Hemen yeni güncellemeyi ekleyelim.