Crossy Road – Para ve Karakter Modlu APK

Dünyayı kasıp kavuran keyifli ve bir o kadar da zor bir oyun olan Crossy Road isimli oyunda amacınız yoldan karşıdan karşıya geçmek olacak. Ancak bu hiçte göründüğü kadar kolay değil.

Beceri türü oyunları severler kısa sürede bu oyunun bağımlısı olacaklar. Oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra Tap To Start yazısına tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunun tüm kontrollerini yön tuşları ile sağlayacaksınız. Oyunda sağdan ve soldan geçen arabalar, tren ve raylar, köprüler ve tuzaklar sizleri bekliyor. Crossy Road oyununda ne kadar uzağa gidebilirseniz o kadar çok puan alacaksınız. Hiç acele etmeden ve kontrollü bir şekilde ilerleyerek rekorunuzu kırmaya çalışın.

Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile rahatlıkla sağlanmaktadır. Bağımlılık yapıcı nadir Android oyunlarından birisidir. Crossy Road Play Store’da 10.000.000’dan fazla indirilmiştir.

Play Store’dan indirilen hali ile kısıtlı karakter ve paraya çözüm olan bu modlu apk ile limitsiz oynayabileceksiniz.

Tek yapmanız gereken manuel olarak yükledikten sonra ıyunu bir kere oynayıp çıkın. Sonra tekrar çalıştırın. Gerekli şeylere sahip olacaksınız.

Herkese iyi eğlenceler…

Crossy Road v1.09 İndir