DW360 MTK2502 Smart Watch – Ürün İnceleme

DW360-1

Her geçen gün yeni akıllı saat modelleri lansmanı yapılmakta. Nedeni ise bir çok fonksiyonu beraberinde taşıyan ve hayatımızı kolaylaştıran özelliklere sahip olmaları.

Tanıtacağımız bir başka akıllı saat modeli olan DW360 MTK2502 Smart Watch ise barındırdığı özelliklere nazaran fiyatıyla öne çıkan modellerden. 51 gr ağırlığındaki bu akıllı saatimiz unisex özellikli, yani hem erkekler, hem de bayanlar kullanabilir.

DW360-teknik

Akıllı saatimiz MTK2502 işlemci ile çalışmaktadır. Bir çok özelliğini kullanmamıza yarayan Bluetooth bağlantı özelliği v4 ile sürümü ile gelmektedir ve akıllı telefonlarla efektif bir bağlantı kurabilmektedir.

DW360-pedometre DW360-heartrate

Akıllı saatimiz kalp atış monitörü, bluetooth özellikleriyle telefon çevirici ve kamera özellikleri, uyku monitörü, pedometre yani adımsayar ve hareketsizliğinizi tesbit edip fiziksel aktivite yapmanızı tavsiye edici fonksiyonları ile ön plana çıkmaktadır. Kalitesini belli eden gerçek deri kayışı da oldukça şık.

DW360-2

Saatimiz Bluetooth v4 özellikleriyle hem Android, hem de iOS telefonlarla bağlantı kurabilmektedir. Android bağlantı için 4.3, iOS için ise 8. sürüm gerekmektedir. Telefonlarla bluetooth bağlantısı yapıldığında saat üzerinden arama yapabiliyorsunuz. Bunun yanısıra telefon rehberi görüntüleyebilir, arama kayıtlarını izleyebilirsiniz. Telefonunuzda kurulu popüler sosyal medya veya mesajlaşma uygulamalarındaki uyarıları saat üzerinden takip edebiliyorsunuz. Android telefonla ek olarak saat üzerinden SMS mesajlaşmaya olanak sağlıyor. Akıllı saat yardımı ile telefonunuzdan uzaklaştığınızda size uyarı verebilmektedir.

Akıllı telefon uygulamasını kurmak için aşağıdaki karekodu telefonunuzdan okutmanız yeterlidir.

DW360-app-code

Uyku düzeninizden şikayetçi iseniz bu saat tam size göre. Uyku düzeninizi kontrol edici özelliği ile uyku kaliteniz artacaktır ve istediğiniz saate artık kolayca uyanabileceksiniz.

DW360-uyku

1.22 inç büyüklüğünde IPS tipinde ve oval şekildeki dokunmatik ekranı 240 x 204 piksel çözünürlüğündedir. Saatin kenar yüzeyi metalden yapılmıştır.

Saatimiz 220mA polimer tip pille gelmektedir ve ortalama olarak 4-5 gün süreyle saati çalıştırabilmektedir. Akıllı saatinizi isterseniz ses kaydı amaçlı da kullanabiliyorsunuz. Alarm özelliğini de unutmamışlar.

Normalde güç koruma modundayken saate bakmak istediğinizde elinizi kaldırmanız yeterli. Otomatik olarak saat kendini ışıklandıracaktır.

DW360-clocks

Yukarıda göreceğiniz üzere saat gösterimi 3 ayrı seçenekten oluşmaktadır. İstediğiniz an istediğiniz tip gösterim ayarlayabiliyorsunuz.

DW360 MTK2502 Smart Watch modelini $52.99 satış fiyatıyla GearBest alışveriş sitesinden satın alabilirsiniz. Ürün altın, gümüş ve siyah renklerde olup Türkiye’ye ve bir çok ülkeye ücretsiz gönderilmektedir.

Android Dünya takipçileri için $2 değerinde indirim kodu ile ürünü $50.97 indirimli fiyattan alabilirsiniz.

İndirim kodu: DW360

Buna da göz atın

K8 3G Android Smartwatch Phone – Ürün İnceleme

Baş döndürücü bir hızda her geçen gün yeni akıllı saatler piyasaya çıkmakta. her yeni çıkan …

NO.1 S3 Smartwatch Phone – Ürün İnceleme

Bu incelememizde yine bir akıllı saat ile beraberiz. Ancak bu defa elimize alacağımız model daha …