Editör Olmak İstiyorum

Her geçen gün büyüyen Android Blog sitemize katkıda bulunabileceğini düşünen arkadaşlar. Kendinizi kısaca tanıtarak ve aşağıdaki genel kuralları benimseyerek sizde Android Dünya Blogunun bir editörü olabilirsiniz.

Başvuru için bir kaç konuda sizi tanımak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Başvurunuza en kısa zamanda dönülecektir.

Form doldurmada sorun yaşıyorsanız başvuru için yukarıdaki bilgileri info@androiddunya.com e-posta adresine gönderiniz.

Bazı genel kurallar:

  • Editörler herhangi bir maddi beklenti içine girmemelidir. İleride olurda masrafların üzerinde bir reklam geliri elde edersek elbette paylaşırız.
  • Editör olduğunuzda her yazdığınız makale direk yayınlanmayacaktır. Taslak olarak kaydedilen makaleler tarafımızca onaylandıktan sonra yayına alınır. Belli bir süre sonra direk yayınlama hakkını elde edebilirsiniz.
  • Başka bir Türkçe blog veya siteden direk makale kopyalama yapılmayacaktır. Kısa alıntı yapılabilir ama ilgili sitenin onayıyla ve kaynak belirtmek şartıyla. Yurtdışı sitelerden çevirme şeklinde makale yayınlanabilir. Bu durumda ilgili site kaynak olarak belirtilir.
  • Bir uygulama tanıtılması durumunda Google Play Store’daki tanıtım kopyala/yapıştır yapılmayacaktır. İlgili uygulama/oyun editör tarafından incelenip kendi görüşleri yayınlanmalıdır.
  • Makaleler içine reklam veya link değişimi şeklinde linkler verilemez, bu madde direk editörlükten uzaklaştırma sebebidir.
  • Makaleler içine gizli veya başka amaçlı HTML veya script konulamaz. Tesbit edildiğinde yaptırımı üsteki madde gibidir.