Haftanın Android Uygulamaları – 1

Android_apps_design

Bu bölümde her hafta işinize yarayacağını umduğumuz bazı uygulamaları tanıtacağız. Bu uygulamaların genelde ücretsiz olanlarını tanıtmayı planlıyoruz.

İkinci tanıtacağımız uygulama ise bir VPN uygulaması olan Spotflux. Bilgisayarlarımızda uzun zamandır kullandığımız Spotflux artık Android uygulaması ile de bizlere internette gizlilik konusunda yardımcı oluyor.

   Spotflux Free VPN

    ÜCRETSİZ

 

Spotflux akıllı bir VPN uygulaması olup ücretsizdir. Bir VPN uygulaması ile neler yapabiliriz derseniz, kısaca kendinizi internet ortamında gizlemek diyebiliriz.

Spotflux Free VPN - screenshot thumbnailSpotflux Free VPN - screenshot thumbnail

Bu durumda sanki başka bir ülkeden bağlanmış gibi görünerek gerçek bağlantı IP adresiniz görünmez. Bu durumun en önemli faydası bulunduğunuz ülkede yasaklı olan sitelere girebilmek olacaktır. Diğer bir fayda ise bağlantınız şifreli olacağından internet data trafiğiniz şifreli olacağından birisi sizin internette neler yaptığınızı anlamayacaktır.

Premium özellik olarak ilk 10 gün tüm özellikleri ile kullanabilirsiniz. Premium özellik olarak Malware koruma ve bant genişliği tasarrufu sağlamaktadır. 10 gün sonra bu ek özellikler kapanacak ancak genel VPN özellikleri kullanmaya ücretsiz devam edebilirsiniz. İsterseniz yıllık $5.99 gibi cüzi fiyata tüm özelliklere 1 yıl boyunca sahip olabilirsiniz.

Uygulamayı Play Store’dan indirmek için tıklayın

Android cihazınızda internete bağlı iken IP adresiniz ne merak mı ediyorsunuz?

   What is my IP Address

ÜCRETSİZ

 

Bu uygulama hem lokal bağlantı adresinizi, hemde internet IP adresinizi göstermektedir. Ayrıca bağlı olduğunuz WiFi ağın sinyal seviyesini de izleyebilirsiniz.

What is my IP address - screenshot thumbnail What is my IP address - screenshot thumbnail

Uygulamayı Play Store’dan indirmek için tıklayın

Son tanıtacağımız uygulama benimde sık kullandığım bir alışveriş yardımcısı uygulama olan eBroşür uygulaması. Çeşitli mağazaların insert katalogları mağaza içinden veya gazete arasında çıkıyor, ama tüm mağazaların bu tip insert kataloglarını temin etmek her zaman kolay olmuyor. Avantajlardan, indirimleri kaçırmak istemiyorsanız bu uygulama sayesinde tüm çıkan insertleri Android cihazınızdan takip edebilirsiniz.

 eBroşür

ÜCRETSİZ

ebrosur.com sitesinin, mobil uygulaması ile yüzlerce markadan broşür ve katalogları güncel olarak sizlere sunulmakta. Android mobil uygulaması ile broşür takip etmeyi ve görüntülemeyi daha da zevkli hale getiriyor.

eBroşür - screenshot thumbnail eBroşür - screenshot thumbnail eBroşür - screenshot thumbnail

eBrosur mobil uygulaması sayesinde;

  • Güncel broşür ve katalogları mobil cihazlarınız üzerinden her yerde hızlıca görüntüleyebilir ve inceleyebilirsiniz.
  • Ürün bazlı arama yapabilir ve istediğiniz ürünün bulunduğu broşürleri görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede en iyi fiyatları bulabilir ve fiyatları karşılaştırma fırsatına sahip olursunuz.
  • Yüzden fazla markanın binlerce şubesinin harita üzerindeki yerlerine ulaşabilir ve istediğiniz şubede bulunan indirimleri ve fırsatları görüntüleyebilirsiniz.
  • İstediğiniz kategori veya markanın broşürlerine abone olabilir ve yeni broşür çıktığı zaman ilk siz haberdar olabilirsiniz.
  • Süpermarketler, ayakkabı mağazaları, sağlık, güzellik, otomotiv, teknoloji gibi birçok kategoride arama yapabilir ve sadece etrafınızda bulunan broşürlere ulaşabilirsiniz.
Uygulamayı Play Store’dan indirmek için tıklayın