LG Yeni Modellerinde Tanıttığı Knock Code Özelliği İçin 4 Komik Video Yayınlandı

LG, G2’dahil yeni bazı telefonlarında yer verdiği güvenlik özelliği olan Knock On özelliğini daha da geliştirerek Knock Code ismi ile yeni yeni özellikleri ile tanıtmaya başladı.

Akıllı telefonlarımız ile artık her şeyi yapabildiğimiz için yabancılara karşı korumaya almak oldukça önemli bir durumdur. 

Mobil dünyasında son dönemde en dikkat çeken güvenlik özelliklerinin başında gelen Knock Code özelliğinde telefon 86.367 ayrı tıklama kombinasyonunu ile güvence altına alınabiliyor. Sekiz aşamalı tıklamaya kadar destek veren özellik son dönemin en dikkat çeken güvenlik önlemlerinden biri oldu.

LG_Knock-code

LG yayınladığı dört yeni videoda Knock Code özelliğinin geleneksel güvenlik yöntemlerinden ne kadar daha etkiliği olduğunu komik bir tarzla anlatıyor. Diğer üreticilerin iğnelendiği reklamlarda parmak izi sensörü, yüz tanıma kilidi, desen kilidi ve pin kodunun açıklarına vurgu yapılıyor.

Knock Code ile ilgili detay bilgiyi http://www.lg.com/ae/lgknockcode/index.m adresinden inceleyebilirsiniz.

Knock Code özelliği halihazırda LG G Flex, LG G Pro2, LG G2, LG G2 Mini, LG L Series III ve LG F7 modellerinde de yer alıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=NNBG7D7yr90

http://www.youtube.com/watch?v=C_dlHw941Kg

http://www.youtube.com/watch?v=NkWGNKokl0Q

http://www.youtube.com/watch?v=U8aTC5Zccew

Buna da göz atın

WSJ: FBI Uzaktan Android Cihazların Mikrofonunu Açabilir

The Wall Street Journal haberine göre FBI şüpheli listesinde bulunan kişileri izlemek için çeşitli hacker grupların …

APK-Info For Windows İle Android APK dosyalarını Yüklemeden Önce İnceleyin

Zaman zaman özellikle tecrübeli Android kullanıcıları Play Store harici kaynaklardan çeşitli Android uygulamalar yüklemekteler. Bilindiği …