Samsung Galaxy E7 (SM-E700F) Ürün Özellikleri

Üstün izleme deneyimi

Galaxy E7‘nin 5,5 inç HD Süper AMOLED ekranı, gerçek hayat izlenimi veren bir izleme deneyimi sunar. Süper AMOLED ekranı, mevcut LCD ekranların birçoğuna kıyasla daha geniş bir renk skalası ve daha derin kontrast katmanları sağlar. Görüntülerin daha zengin renkler ve daha derin bir kontrastla hayat bulduğu muhteşem bir izleme deneyiminin keyfini çıkarın.

Kolayca çekilen, güzel fotoğraflar

Galaxy E7, selfie severler için güzel fotoğraflar çekmeyi daha da kolaylaştıran bir dizi akıllı kamera özelliğine sahiptir. Geniş Selfie, tek bir çekimde daha fazla arkadaşınızı fotoğraflamanızı kolaylaştırır. Ayrıca basit bir ses komutu veya avuç hareketiyle fotoğraflar çekebilirsiniz. Ardından Güzelleştirme Modu sayesinde yüzünüze, gözlerinize veya cildinize hafifçe dokunarak fotoğraflarınızı daha da göz kamaştırıcı hale getirebilirsiniz.
Samsung-Galaxy-E7

Özenle imal edilmiş, ince tasarım

Galaxy E7, sadece 7,3 mm’lik yapısıyla özenle imal edilmiş, son derece ince bir gövde sergiler. Biçimli ve son derece ince tasarımı her tür tarza uyar ve size sade, zarif bir görünüm katar.

Etkin güç performansı

Galaxy E7, 1,2 GHz dört çekirdekli işlemci, 1,5 GB RAM ve en popüler Android sürümü Kit Kat ile donatılmıştır. Bu özelliklerin tümü etkin güç performansı ve çarpıcı hızlarda kusursuz çoklu işlem yeteneği oluşturur.

Ultra Güçlü Kaydetme modu

Bataryaya gerçekten ihtiyacınız olduğunca batarya ömrünü uzatın. Galaxy E7’nin Ultra Güçlü Kaydetme modu, batarya gücünüz azalmaya başladığında gereksiz özellikleri sınırlandırarak batarya tüketimini etkin bir şekilde en alt düzeye indirir.
Galaxy E7 (E700F)

Özel mod

Galaxy E7 cihazınız üzerindeki özel içeriğinizi başkalarının görmesini istemiyor musunuz? Özel mod, önemli belgelerinizi istenmeyen erişime kilitleyen ekstra bir güvenlik katmanı da sunarak verilerinizi güvenli ve emin bir ortamda saklamanıza yardımcı olur.

Yüksek ağ hızları

LTE Kategori 4 destekli Galaxy E7, 150 Mbps düzeyine varan indirme hızları ve 50 Mbps düzeyine varan yükleme hızları sağlar. Uygulama, film ve oyunlar indirirken zaman kazanın. Ayrıca Samsung Galaxy E7 ile daha yumuşak kullanıcı arayüzü geçişleri ve ultra hızlı açma/kapama deneyiminin keyfini çıkarın.