Samsung Galaxy S3 ve Note II Android 4.2.2 ve 4.3 Güncellemesi

s3-note2

Sammobile (@Sammobile) tarafından atılan bir twitte Samsung Galaxy S3 ve Note 2 modelleri için şu an en son sürüm olan Android 4.2.2 güncellemesi Mayıs veya Haziran’da gelecek gibi görünüyor.

Ağustos Güncelleme: Bu makalenin yazılmasından çok sonra son alınan bilgiye göre Samsung tarafından bu güncelleme Temmuz ayına ertelendiği bildirilmiştir. Daha sonra gelen duyumlara göre Samsung 4.2.2 güncellemesini pas geçip direk 4.3 güncelleme yayınlayacağı yönündedir.

4 Eylül Güncelleme: Note 3 modelin duyurusu ile beraber Android 4.3 güncellemesi Samsung Galaxy S3 ve S4 modellere Ekim ayı gibi görünmekte. Ancak Note II için 4.3 güncellemesi hakkında bir bilgi gelmedi.

Telefon yazılım güncelleme konusunda Samsung müşterilerini genelde en memnun eden üreticilerin başında geliyor. Yeni duyurusunu yaptığı Galaxy S4 modelinin Android sürüm 4.2.2 gelmesinden sonra S3 ve Note II için benzer bir belenti oluşmuştu. Galaxy S3 modeli için geçtiğimiz aylarda test kullanıcılara gönderilen 4.2.2 ROM ları internette indirilebilir durumda. Bu da Samsung’un 4.2.2 güncellemesini bu modeller için kısa süre içinde yayınlayacağı anlamına geliyor.

Bu durumda yeni amiral gemi ünvanını alan S4 modeldeki donanıma bağlı özellikler dışındaki diğer özelliklerin S3 ve Note II ‘ye geleceğini düşünüyoruz. Örneğin, Smart Scroll, Smart Pause, Airview, TouchWiz Nature UX gibi özellikler.

Mayıs 2013 ek not: Samsung S3 için 4.2.2 test firmware ortaya çıktı. İncelemek ve yüklemek için tıklayınız
 Ekim 2013 ek not: Samsung Note II için 4.3 firmware resmi olarak çıkmadan internette sızdırıldı. İncelemek ve yüklemek için tıklayınız

Buna da göz atın

Samsung Galaxy Note II (GT-N7100) Android 4.3 Firmware Sızdırıldı

Sammobile internet sitesinin haberine göre, Galaxy Note II modeli için Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi henüz …

Samsung Galaxy S3 (i9300) İçin Android 4.3 Yeni Yükseltme (XXUGNB6)

Malumunuz bir önceki sızıntı ROM İngiltere için geçen yıl Kasım ayında yayınlanan “I9300XXUGNB6” kodlu güncelleme …