Selfie Uzmanı Yeni Sony Xperia C4

xperia-c4-renkler

PROselfie‘ler™ çekmek için ihtiyacınız olan her şeyi bu süper hızlı Full HD akıllı telefonda bulacaksınız.

xperia-c4

Sony’nin yeni nesil selfie telefonu Xperia C4 ile tanışın. Yalnızca 13 megapiksellik güçlü bir ana kameraya değil, aynı zamanda LED flaş ve geniş açılı lens ile zenginleştirilmiş 5 megapiksel ön kameraya da sahip olacaksınız. PROselfie fotoğraflar ve videolar çekmeye başlamak için ihtiyacınız olan her şey Xperia C4 ürününde var.

xperia-c4-proselfies-in-any-light-221916123d1458dc8698e3937f9d16a2-460x2

Her ışık koşulunda PROselfie’ler

Xperia C4 ile mükemmel selfie’yi yakalamak çok kolay. Sony kamera uzmanlığı sayesinde, düşük ışıkta bile keskin ve net portreler yakalamanız için ayarlar otomatik olarak optimize edilir. Yumuşak LED flaşın eklenmesiyle öznenin üzerine doğal bir ışık yansıtılır.

https://www.youtube.com/watch?v=o2GJAyhKcmA

Zaten harika olan bir selfie’yi nasıl daha iyi hale getirebilirsiniz?

Kusursuz fotoğrafı yakalamanıza çok az kaldı. Şimdi birçok akıllı ve eğlenceli kamera uygulaması ile iyi olanı daha da iyi hale getirme zamanı. Doğal görünümünüzü iyileştirmek için Style portrait uygulamasını kullanın ya da AR maskesi ile iki portreyi birleştirerek gülümsemeyi yakalayın.

Dünyayı Full HD çözünürlükte görüntüleyin

Xperia C4, keskinliği ve kontrastı iyileştirilmiş büyük, parlak ve şık bir 5,5 inç Full HD ekrana sahiptir. İster arkadaşlarınızın fotoğraflarına göz atın, ister sevimli yavru köpek videoları izleyin, ister sevdiğiniz bir TV dizisini seyredin; her ayrıntı gerçekten nefes kesici görünecek.

xperia-c4-specs