SMA-Q E-Paper Akıllı Saat – Ürün İnceleme

Akıllı saat incelemerimizde bugünkü konuğumuz SAM-Q E-Paper akıllı saat. Özellikle şarj etme konusunda kendini tembel hissedenleri memnun edecek türde bir akıllı saat.E-paper ekranı daima ışıklı kalsa bile çok düşük enerji tüketmektedir. Bu nedenle tam şarjlı halde 30 saat bekleme (stand by) süresine ulaşabilen bu akıllı saatimiz Siyah, Haki, Mavi ve Kırmızı renklerde hem bayanların hem de erkeklerin kullanımı için unisex tipde dizayn edilmiş.

SMA-Q

TPSiV tip malzemeden yapılmış olan renkli kordonu anti-alerjik yapısıyla teninizle dosttur. İstenirse değiştirilebiliyor.

Bluetooth 4.0 uyumlu bağlantı özelliğiyle Android 4.4+ ve iOS 7.1+ tabanlı akıllı telefonlarınıza kolayca bağlanabiliyor ve telefonun bir çok özelliğini kullanabilmektedir. Sharp E-Paper tip dokunmatik 1.33 inç büyüklüğündeki ekranında size gelen telefon çağrılarını ayaran kişinin ismi ile gösterebilmektedir. Çağrıyı kaçırmamanız için titreşim özelliğini devreye sokabilirsiniz. Yine telefonunuzla bağlantı kurduğunuzda gelen SMS mesajlarınızı ve emaillerini akıllı saat ekranından takip edebilirsiniz. İsterseniz telefonunuzun kamerasını akıllı saat üzerinden kullanıp resimler çekebilirsiniz.

SMA-Q-spor

Akıllı saatimiz özellikle spor yapanların büyük yardımcısı olacaktır. Bir çok akıllı saatte bulunan adımsayar (pedometre) özelliği bu akıllı saatimizde de mevcuttur ve bu özellikle dış mekan sporlarında mesafelerinizi kolayca ölçebileceğiniz türde bir kişisel antrenörlük görevi sunuyor. Yağışlı havalarda, el yıkarken akıllı saatinizden vazgeçmenize gerek yok. Su geçirmek özelliği bu konuda saatinizi koruyabiliyor. Su altında 30 mt’ye kadar kullanılabildiği belirtilmektedir.

SMA-Q-heartrate

Spor demişken özellikle orta ve ileri yaşlarda kalp ritminizin korunması esastır. Kalp atış ritminizi ölçebilen bu saatle artık spor yaparken daha rahat ve güvende olacaksınız.

Gece uykularınızın düzensizliğinden şikayetçi iseniz bu akıllı saat uyku düzeninizi de kontrol edebiliyor. Bunun yanısıra hareketsiz bir yaşam şekliniz varsa bu akıllı saat size hareket zamanı geldiğini anımsatarak hareketsiz pozisyonunuzda size yardımcı olabilmektedir.

SMA-Q E-Paper Akıllı Saat modeli için şu an ön sipariş alınmaktadır. 16 Kasım’da stoklarda olup dağıtıma başlayacak SMA-Q E-Paper akıllı saate ön sipariş döneminde $55.99 özel fiyatla GearBest alışveriş sitesinden satın alabilirsiniz. Ürün beyaz, haki, mavi ve siyah renklerde olup Türkiye’ye ve bir çok ülkeye ücretsiz gönderilmektedir.

Android Dünya takipçileri bir süre daha geçerli olacak aşağıdaki indirim kodu ile ürünü $56.99 indirimli fiyattan satın almaya devam edebilirler.

İndirim kodu: GBSO

Buna da göz atın

DW360 MTK2502 Smart Watch – Ürün İnceleme

Her geçen gün yeni akıllı saat modelleri lansmanı yapılmakta. Nedeni ise bir çok fonksiyonu beraberinde …

NO.1 S3 Smartwatch Phone – Ürün İnceleme

Bu incelememizde yine bir akıllı saat ile beraberiz. Ancak bu defa elimize alacağımız model daha …