Spotflux VPN Uygulaması İle Kendinizi İnternette Gizleyin

Günümüzde internete girerken bazı durumlarda gizlenmemiz gerekebiliyor. Gizlenmek derken VPN bağlantı kurarak gerçekte bağlantı kurduğumuz lokasyon ve internet hizmet sağlayıcı değil, genellikle başka bir ülkeden bir bağlantı elde ederek sanki oradan bağlanıyormuşuz gibi hareket etmekten bahsediyoruz.

Normalde internette her türlü hareketimiz kayıt altındadır. Kayıt altında olması normalde bir sorun değildir ama bazı durumlarda gizlenmek isteyebilirsiniz. Örneğin Torrent den film indirmek gibi, veya lisanslı MP3 müzik indirme durumları, vs..

Bir diğer faydası ise ülke içindeki internet filtrelerini aşmak. Bilindiği gibi ülkemizde bir çok yurtdışı siteye erişim kısıtlıdır. VPN ile zaten başka ülkeden bağlı gibi olacağınızdan bu sıkıntı ortadan kalkar.

Ayrıca bazı internet siteleri sadece belirli ülkelerden girişi kabul eder. Bu tip sitelere girmek içinde VPN kullanılabilir.

Spotflux Free VPN - screenshot thumbnail Spotflux Free VPN - screenshot thumbnail Spotflux Free VPN - screenshot thumbnail

Spotflux uygulaması ücretsiz hizmetinin yanısıra Premium üyelikle daha fazla olanaklar da sağlar. İlk 10 gün Premium özelliklerden faydalanabilirsiniz. Premium üyelik veri şifreleme ve veri sıkıştırma hizmetleri gibi ek özellikler sağlar. Eğer Premium üyelik devam etmek istemezseniz ücretsiz VPN hizmetinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Spotflux Sanal Özel Ağı (VPN)
Spotflux Sanal Özel Ağı (VPN)

Bu uygulamayı bilgisayarınızda da kullanabilirsiniz. Uygulamanın web adresi: www.spotflux.com