Subways Surfers Oyunu

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Subway Surfers oyunu ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Oyun Google Play markette indirme rekorları kırmıştır ve bu oyunu indirip deneyen binlerce kişi tarafından olumlu olarak yorumlanıp çok iyi puan toplamıştır.

Subway Surfers - screenshot

Jake isimli kahramanız trenlerin ve istasyon duvarları üzerine sprey boyalar ile yazdığı için istasyon şefi çok kızmıştır ve köpeği ile birlikte Jake’i yakalamak için onu hızla takip etmektedir. Jake tren rayları üzerinde sinirli şeften kaçmak için hızla koşmaktadır. Jake şeften kaçarken karşıdan gelen trenlere dikkat etmeli yön değiştirmeli. Önüne çıkan trenlerin üzerinden atlamalıdır. Jake kaçış esnasında yol üzerindeki altınları toplayıp gücüne güç katacaktır.

Oyunu güncel tutmak amacıyla üretici firma sürekli yenilemektedir ve macerları her defasında farklı şehirlerde sürdürmektedir.

Subway Surfers - screenshot

Her popüler oyunun hileleri olduğu gibi bu oyununda bir çok hilesi bulunmaktadır. İnternette çeşitli hile yöntemlerini “Subway Surfers hileleri” şeklinde aratarak kolayca bulabilirsiniz. Örneğin anahtar ve altın hilesi için bu videoyu inceleyebilirsiniz.

Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Subway Surfers
Subway Surfers
Developer: SYBO Games
Price: Free