Türk Geliştiricilerden “Cesur Kurt Avcısı” Oyunu

Android Dünyası bloğu olarak yerli geliştiricilerin üretmiş olduğu Android projelerine her zaman destek verdiğimizi biliyorsunuz. Bu makalemizde ETM GAMES ekibinin geliştirmiş olduğu bir oyunu tanıtmak istiyoruz.

Oyunun adı Cesur Kurt Avcısı. Oyun 24 Mayıs tarihinde 1.5 sürüm numarası ile güncellenmiştir ve geliştiricinin belirtmiş olduğu üzere Android 2.3 ve üzeri cihazlarda çalışmaktadır. Oyun için bir yaş filtresi bulunmamaktadır.

Kurtlar Ovası - screenshot thumbnail

Kurtlar Ovası - screenshot thumbnail

Kurtlar Ovası - screenshot

Oyunun geliştiricileri tarafından yapılan tanıtım yazısı şu şekilde:

Kurtlar Ovası – Busat Boltazar’a karşı: Busat, Boltazar’ın ihanetine bir son vermek için tek başına onun mekanını basmaya karar verir. Boltazar herzamanki mekanında rulet oynatmaktadır. Boltazar’ın bütün adamlarını öldürüp, onun bulunduğu yerin kapısını kurşunlarla kırarak içeri girmelisin. Mermin ve şarjörün bitebilir. Dikkatli ol. Sandıkların içlerinde yaşam için enerji ve silahın için şarjör bulunmaktadır. Sandıkları kurşunla patlatabilirsin. Kurşunun kalmadığı zaman, sandıkların yanına yaklaşıp onları almalı ve hızlıca koşarak fırlatmalısın. Sandıklar parçalanacak ve silahın için şarjör ve kendin için enerji ortaya çıkacaktır. Bu oyun eğlence maksatlı yapılmıştır.

Kurtlar vadisi ile bir bağlantısı yoktur. Tamamıyle gerçek dışıdır.

Cesur Kurt Avcısı
Cesur Kurt Avcısı
Developer: etmgames
Price: Free