Pratis’in Mobil Uygulaması Artık Android Platformunda

Türkiye’nin en kapsamlı kurumsal elektronik satın alma platformu Pratis’in mobil uygulaması artık Android ve App Store’da da yayında.

BimSA Genel Müdürü Tunç Taşman, “Elektronik satın alma ve online ihale uygulaması olarak müşteri ve tedarikçilere hizmet verdiğimiz Pratis platformumuzu kullanan müşterilerimiz artık, mobil ortamda e-ihale süreçlerini takip edebilecekler.

Müşterilerimizin tek yapması gereken Apple tabanlı mobil cihazlar kullanıyorlarsa App-store’dan, Android tabanlı cihazlar kullanıyorlarsa Android Play Store‘dan Pratis yazıp, uygulamamıza ücretsiz erişip, cihazlarına indirmek.

pratis1 pratis2

Kendilerine ait olan kullanıcı adı ve şifre ile uygulamamıza girebilir, mobil telefonlarından satın alma süreçlerini takip edebilirler. Pratis kurumsal elektronik satın alma portali üzerinden şirketlerin tüm e-pazarlık süreçlerini yürütebildikleri Pratis e-satınalma çözümünü belli özellikleriyle mobile taşıdık ve müşterilerimize özel olarak bir uygulama yazdık. Amacımız müşterilerimizin masa başına bağlı kalmadan, herhangi bir yerden mobil telefonlarından uygulamamıza girerek temel e-satın alma işlemlerini yapabilmelerini sağlamak” dedi.

Bu uygulama ile;

· Tüm pazarlık türlerini ayrı ayrı listeleyebilme
· Pazarlık detayı görüntüleme
· Pazarlık kalemlerini görüntüleme
· Pazarlıklara davetli firmaları görüntüleme
· Teklifleri görüntüleme
· Grafik üzerinden pazarlık takibi
· Davetli firmalar ile mesajlaşma
· Pazarlık süresi uzatma
· Pazarlığı erken kapatma
· Sipariş durumu görüntüleme
· Pratis duyurularının takibi

gibi işlemlerinizi her yerden kolayca yapabileceksiniz.

Pratis
Pratis
Developer: Bimsa A.Ş.
Price: Free